Takto fotí Coolpad Modena 2 (E502) + videá z mobilu

Nasledujúce snímky vytvorené fotoaparátom smartfónu Coolpad Modena 2 (E502) s vyčisteným objektívom a snahou o čo najstabilnejšiu pozíciu fotografa sme vybrali z našich najlepších záberov. V každej situácii sa snažíme vytvárať aspoň dve snímky, rozumne využívať HDR, výnimočne aj upravovať expozíciu. Po vytvorení už do snímok nijako nezasahujeme.

Zadný fotoaparát: 8 Mpix (4:3), LED blesk, HD video, AF, clona f/2.2, uzávieka max. 1/10 s

Predný fotoaparát: 8 Mpix (4:3), HD video, clona f/2.2

Ďalšie parametre nájdete v článku Základné info: Coolpad Modena 2 (E502).

Krátky komentár:

Kvalita snímok hodná cenovky 150 eur, fotoaplikácia prispôsobená len polohe na výšku, video na youtube po uploade otočené o 90 stupňov, polovica fotografií tiež. Skrátka, žiadna sláva. Prekvapením je účinné makro a zaujímavé autoportréty s využitím HDR. V tejto cenovej kategórii nejde o sklamanie, skôr o bežný zjav. HD video na HD displeji úplne stačí.

Všetky fotografie v článku sú v plnej kvalite, preto môže pri pomalom internetovom pripojení chvíľu trvať ich načítanie. Otvorenie obrázkov kliknutím / dotykom prináša len pohodlie listovania medzi jednotlivými zábermi (klikom myši alebo dotykom obrazovky otvoríte ten istý súbor). Ak máte v ruke smartfón či tablet, detaily si pozriete aj klasickým priblížením snímky dvomi prstami. Pravým tlačidlom myši alebo podržaním prsta na obrázku môžete slobodne snímky uložiť do vášho zariadenia.

GALÉRIA FOTOGRAFIÍ

GALÉRIA VIDEÍ

Diskusia k článku:

Začať diskusiu