Coolpad Modena 2 - pekný, ale pomalý

 • Joe933 11.02.2017 - 08:34

  Ahoj, chcel by som sa opýtať prečo hybridný slot pre karty je hodnotený ako plus keď bežne vo Vašich recenziách sa tento údaj nachádza práve ako mínus.

 • Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

  mental.disease11.02.2017 - 09:15 Trvalý odkaz

  + hybridný slot pre druhú SIM / microSD kartu Toto bolo v inej recenzii už aj v mínusoch. Sa v redakcii dohodnite, bo to vyzerá nekonzistentne. Samozrejme pre mňa je hybridný slot negatívum..

  Profile picture for user mar.bartian@gmail.com

  oxy11.02.2017 - 09:33 Trvalý odkaz

  Co tam po hybridnom slote :) ale co tie prispevky z roku 2009 v tejto diskusii? :D

  Matúš Riško11.02.2017 - 15:02 Trvalý odkaz

  Hybridny slot povazujem za minus, ak sa telefon hrdo prezentuje ako dual SIM, ale nejde o plnohodnotny dual SIM s dvomi slotmi pre SIM karty a samostatnym slotom pre microSD. V tomto pripade povazujem podporu dual SIM za prijemne spestrenie, nakolko interna pamat ponukne pri tejto cenovke dostatocnych 16 GB, teda druhy slot mozno pokojne vyuzit pre dual SIM.

  Michal11.02.2017 - 15:37 Trvalý odkaz

  Jamie, dobre sa mame, prave mame chlebicky a cakame na predsedu, mozno pride aj kapitan :D
  Musim byt hned zo Sumracnej ked mi vadi, ze sa vsade pcha politika? Ta najprecenovanejsia vec ako politika? Clovek sa ma vediet sam o seba postarat pokial mu to zdravie dovoluje. Politika je pre tych co nevedia co s volnym casom...

  Jamie11.02.2017 - 15:42 Trvalý odkaz

  Tak ak možno príde aj kapitán, tak to sa ozaj oplatí počkať :D nemám pocit, že by Lenka, tým komentárom pchala sem politiku... Bola to vtipná poznámka, že nie všetci musíme mať na všetko rovnaký názor ako páni od súmračnej :D nevidím v tom najmenší problém :)

  Richard Hombauer14.02.2017 - 00:28 Trvalý odkaz

  Politika nema na Fony.sk co hladat. Lenkinu zbytocnu poznamku som vymazal. Suhlasim aj s vyhradou, ze hybridny slot by mal byt na Fony.sk jednotne povazovany za vyhodu alebo nedostatok. Na druhej strane sa da vzdy opytat autora na dovod, preco danu vlastnost oznacil za vyhodu / nevyhodu a on rad odpovie. Myslim, ze Matusovou reakciou je vec vysvetlena.
  Chlapi, som vdacny za vasu konstruktivnu kritiku a vazim si, ked sa este na slovenskom internete najdu weby, kde ludia autorov alebo ich tvorbu kritizuju slusny sposobom. Som rad, ze vas tu mame.