Prestigio MultiPhone 5044 Duo

• csabasz 06.09.2013 - 19:42

Včera som kúpiľ tento mobil a odporúčam,veľmi pekný a šikovný mobil.Zvládne aj také hry ako je napr.Asphalt 8.Mal som predtým Prestigio 5300-ku, ale tento som kupoval kvoli tomu že má lepšie rozlíšenie displaya.
    --Ináč na tých fotkách čo tu máte,hore na lište,tie ikony nezhodujú s týmto telefónom,také ikony mala 5300-ka.--

• Lenka Ivančíková06.09.2013 - 20:55 Trvalý odkaz

S tymi ikonami je to pravda, ale toto su produktove fotografie Prestigia. :-) Zrejme len okopirovali domacu obrazovku z modelu 5300 a dali telo z 5044.

Roman7109.09.2013 - 16:29 Trvalý odkaz

Ak môžem za seba, značka prestigio nie je až taká zlá ako tu niektorí písali. Za cenu cca do 200 EUR má lepší výkon ako konkurencia v cenovom segmente. Skôr ide o to že výrobky sú nevyvážené napr. 4322 má mimoriadne slabú batériu, nie je možnosť dokúpiť silnejšiu. 3540 zas mimoriadne silnú. Telefóny disponujú lancnejším outfitom to je fakt ale funkčnosť je nadpriemerná.

Matúš Ravas23.09.2013 - 16:32 Trvalý odkaz

Lenka - nedávno vyšla nová aktualizácia na tento mobil tak si ju stiahni :) Je tam opravených veľa chýb a takisto je telefón viac preložený.

RoSta23.09.2013 - 17:08 Trvalý odkaz

čakal by som, že bude viac info o dual sim funkcii, hlavne keď si na ňu v recenzii Lenka rýchlo zvykla...

rbt23.09.2013 - 17:19 Trvalý odkaz

To ballmet - sám mám iný model s Mediatek čipsetom. To GPS je obecný problém Me4diatek čipsetov. Preto som napísal riešenie, ktpré funguje na viac-menej všetkých.

dufulus24.09.2013 - 19:18 Trvalý odkaz

ja rozmýšľam že by som vymenil moju Defy mini za tento dual, lebo už neviem inštalovať aplikácie do tej mojej, je tam hrozne malá pamäť interná a rootnuť sa mi ho nepodarilo :(

Miro29.11.2013 - 01:37 Trvalý odkaz

mam ho uz mesiac (kupoval som ho za 208€) a za tu cenu som viac ako spokojny

cakal som nieco "cinske", dostal som prekvapivo funkcnu vec, s perfektnym displejom, vybornym cistym Androidom, funkcnou DualSim...

je to po dlhej dobe nieco pozitivne v ramci elektroniky (najmä pomer vykon/cena)

btw: uz 2 dni mam aj iny dualSim: hlupu Nokiu 515 a tam som zazil pravy opak! za 108€ som naozaj cakal viac...jedine, co mozem o Nokii pozitivne povedat, je, ze je ...pekna... pomer vykon/cena velmi zly...je to proste hlupy telefon, do ktoreho som normalne nedostal ani kontakty (prave z P.5044 to neslo ani cez apku Transfer, musel som pracne kopirovat/upravovat cez SIM kartu!)

Filip26.12.2013 - 19:30 Trvalý odkaz

Potreboval by som poradit ako mam dat do svojho prestigia mp3 ale aby hrala moja mp3 ked mi zaznie sprava dik velmi pekne za radu :-)

Timea29.12.2013 - 23:22 Trvalý odkaz

Potrebovala by som poradit ....... rozhodujem sa medzi telefonmi Prestigio MultiPhone 5044 Duo a HTC Desire 500 Dual ........ Ktory by som si mala vybrat???

nika221102.01.2014 - 00:33 Trvalý odkaz

chcela by som poradiť..hladam nejaky lacnejsi dualsim fon s vykonnejsim procesorom..zatial vyhrava GSmart Sierra S1 ale aj tento sa mi pozdava..ktory by ste odporucili? alebo este aj nejaky iny? :) pri tychto telefonoch sa obavam o display..kedze som nevidela ziaden Gorila Glass alebo nieco podobne..ako su na tom s displeyom? prestigio a sierra? :)

Peter02.01.2014 - 19:17 Trvalý odkaz

Osobne by som skor riesil nieco ako HTC 500 dual alebo samsung galaxy core duos. Ale ked si uz vyberas s tychto dvoch tak radsej prestigio. Inak Gorila glass by som urcite nedaval ako hlavny parameter pre vyber fonu.

lynch01.06.2014 - 13:17 Trvalý odkaz

Strucne: za tu cenu lepsi 5" telefon na SK trhu nenajdete, som s nim spokojny. Keby stal povedzme 300 EUR, dalo by sa mu vycitat nasledovne:
    - mala vnutorna pamat
    - pomalsi nabeh GPS (komunikaciu so satelitmi vsak nadviaze vzdy do jednej minuty)
    - fotak v sere robi zrnite fotky, no pri dostatku prirodneho svetla su fotky pekne
    - v baleni nie je ochranna folia
    Veci, ktore by sa dali urobit lepsie aj za tu cenu:
    - ovladanie hlasitosti nelogicky na lavej strane, kde je klb flip puzdra, takze sa to obsluhuje velmi zle
    - rezidentny Prestigio software je otravny, treba ho po kazdom restarte killnut